Wróć   Great-Stuff.pl - Forum wielotematyczne > Pobieralnia > Erotyka > Porady
Rejestracja Przypomnienie hasła FAQ Społeczność Szybkie menu


Porady Cenne Porady o Tematyce Erotycznej


 
Narzędzia wątku
Stare 02-03-2007, 09:41   #1
viktoor
Banned
Dołączył: Mar 2006
Przegląda: Rzeszów
Posty: 888
viktoor jest offline  
Icon13 Prezerwatywy !!!!!!
wiedz więcej, żyj bezpieczniej

Antykoncepcja była niezwykle ważnym tematem, nawet dzisiaj, w erze chorób wenerycznych i AIDS, wydaje się on bardzo istotny. Myślę, że nie będę się mylił, gdy powiem, że dawniej to przeważnie mężczyźni opierali się wkładaniu prezerwatyw. A Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. A lubisz kłaść się spać w butach? Powód jest jeden: dawniej guma znacznie redukowała przyjemność mężczyzny z seksu, a mówiąc szczerze, życie seksualne to obszar, w którym mężczyźni są wielkimi egoistami. Tak się jednak składa, że męska przyjemność w istocie była ograniczana przez grube, gumowe kondomy. Wytwórcy prezerwatyw Durex, London International Group i inni, odkryli, choć nie wiadomo w jaki sposób, że różnica pomiędzy temperaturą penisa a wnętrzem ciała partnerki może wynosić aż 4 stopnie. Odczuwanie tej różnicy bardzo przyczynia się do osiągania przyjemności przez mężczyzn, im grubszy kondom, tym słabiej odczuwają oni ciepło partnerki.

Odkładając na chwilę kwestie zdrowia, jak zdolność kondomów do zapobiegania przenoszeniu się chorób wenerycznych i AIDS, wspaniałą wiadomością jest, że dzięki dużemu postępowi technologicznemu, który zawdzięczamy japończykom, dzisiejszy kondom lateksowy jest zupełnie inny: cienki, z dużą zdolnością przewodzenia ciepła. Dodatkowo, wynalezienie kondoma wykonanego z poliuretanu, który jest praktycznie niewidoczny wyniosło technologię na wyżyny.
Kup mnie i zatrzymaj

Ponieważ jednym z podstawowych zadań prezerwatywy jest zapobieganie zapłodnieniu, musisz wiedzieć, czy to rzeczywiście działa? To zależy od tego czy ufasz ludziom, że używają ich prawidłowo ( pod tym względem kondomy nie różnią się niczym od innych środków antykoncepcyjnych). Wskaźnik nieskuteczności w ‘typowej’ populacji wynosi około 12% na rok, co oznacza, że wśród 100 kobiet, których kochankowie używają prezerwatyw, 12 w ciągu roku zajdzie w ciążę. Ale, a jest to bardzo duże ‘ale’, a ramach pojęcia ‘typowa’ populacja znajdują się również pary kochanków, które nie używają prezerwatyw zawsze, lub nie używają ich w sposób prawidłowy, oraz ludzie, którzy w trakcie imprez nadmuchują je i wkładają na głowę (zazwyczaj mężczyźni, jak zauważyliśmy). Prawdziwym wskaźnikiem nieskuteczności, dla par, które ciągle używają kondomów prawidłowo i konsekwentnie to 3% na rok. Jeżeli porównasz tą wiedzę z faktem, że kondom jest zupełnie skuteczny w 100% w powstrzymywaniu wirusa HIV (chroni przed AIDS), masz ważny powód, aby uważać go za główny i nieodłączny składnik nie tylko męskiego ale i kobiecego seksualnego uzbrojenia.

Dlaczego mężczyźni uważają, że kondom niweczy ich przyjemność? Jeden z czołowych problemów jest taki, że gdy kondom jest zbyt obcisły, ma tendencję do uniewrażliwienia zakończeń nerwowych w członku. Odpowiedzią na problem jest znalezienie takiego kondoma, który będzie miał odpowiednie rozmiary. Tylko około 42% mężczyzn posiada penis szerszy w żołędziu, około 27% posiada członka szerszego na trzonie, a 12% ma penis szerszy na podstawie. (Nasuwa mi się dowcip: Było sobie dwoje naukowców, którzy chcieli zbadać, dlaczego żołądź penisa jest grubszy niż trzon. Gdy pytali oni Francuzów około 90% z nich powiedziało, że dla kobiecej przyjemności, gdy zapytali Anglików, około 90% odpowiedziało, że dla męskiej przyjemności, ale gdy zapytali Australijczyków, wszyscy odpowiedzieli, że tak jest, aby podczas masturbacji (samozadowolenia) ręka nie zjeżdżała z członka… ale, wracajmy do tematu). W każdym razie producenci prezerwatyw odpowiedzieli na różną budowę mężczyzn, wytwarzając kondomy z szerszą główką, zwężanym trzonem, itd. Wszystkie zaprojektowane są tak, aby pasowały do kształtu każdego penisa. Cóż. Robi wrażenie, nieprawdaż?
Ciasny czy luźny?

No tak, ale co z wielkością? Dość krepujące jest wrzucanie 12paku w sklepie do wózka, czy raczej wyjmowanie go przed kasą, nie zatrzymując się przez chwilę i nie chłonąc informacji na opakowaniu na temat wielkości. Oto fakty. Po pierwsze, nie ma standardów dla rozmiarów kondomów, ale firmy twierdzą, że większość przeciętnie obdarzonych mężczyzn, uzna przeciętny kondom za zbyt mały. Ma to wielkie znaczenie, ponieważ jeżeli kondom nie będzie rozwinięty na całej długości trzonu członka, aż do podstawy, a w rezultacie pierścień kończący kondom znajduje się w połowie trzonu, kondom może zsunąć się z członka podczas stosunku seksualnego i pozostać w partnerce.

Jednak powstały standardy, jeżeli chodzi o obwód. W Europie jest to 104mm, ale prezerwatywy faktycznie produkowane są w różnych wielkościach: dla grubszych, cieńszych, dłuższych czy krótszych członków. Co więcej kondomy te maja różne ciekawe i oryginalne nazwy jak np. Mates Conform (98 mm w obwodzie), Lifestyles Form Fitting, czy RFSU Mamba

Wiem, o czym teraz pomyślisz: to wszystko super, ale jak mam znaleźć to, czego potrzebuję? Po pierwsze, istotną kwestią jest to, czy nie jesteś uczulony na produkty lateksowe. Bardzo niewielu ludzi jest uczulonych na lateks, ale jeżeli jesteś, będziesz potrzebował kondoma z poliuretanu albo skóry jagnięcej. Po drugie, jeżeli jesteś zainteresowany seksem analnym również, powinieneś zaopatrzyć się w mocniejszy kondom.

Następnie przyjrzałbym się wielkością. Wiem, że prawdopodobnie pojawia się tu element męskiej dumy, ale wiem też, że zdajesz sobie sprawę z tego faktu - jak “przeciętny” jesteś obdażony. Jeżeli nie, kup kilka rozmiarów i sprawdź. Znajdziesz także różne kształty prezerwatyw, np. Z większą główką, aby pomieścić dużego żołędzia, bez jednoczesnego znieczulania go. Niektórzy mężczyźni wolą kondomy luźne na końcach, tak, aby lateks ocierający się o ich cało i powodował dodatkowe doznania. Niektóre kondomy, a nawet większość z nich, zawiera związki - spremicydy, na które możesz być uczulony. Wówczas musisz poszukać kondoma bez substancji plemnikobójczej.
(102mm w obwodzie) i Contempo Exotica (98mm w obwodzie). Najmniejszy dostępny kondom to Exotica Snugger Fit, który jest zarówno wąski, oraz krótki, więc mężczyźni z mniejszymi członkami nie powinni się czuć zapomniani. Wśród dużych kondomów znajdujemy nazwy takie jak: Trojan Magnum czy Durex Gold (długi). Jest także wiele, wiele innych.
Środki nawilżające

Jeżeli już kupisz nienawilżającą prezerwatywę, musisz być bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o substancję, jaką będziesz ją nawilżał. Kiedyś użyłem zwykłego kremu do rąk i po minucie z mojej prezerwatywy został tylko kawałek naciąganego materiału. Na szczęście nie było żadnych skutków "ubocznych" tego incydentu poza nieco niepotrzebnym śmiechem, któy musiałem z siebie zdjąć. Każdy lubrykat (środek nawilżający), którego podstawą jest olej zniszczy lateks, niemal natychmiastowo. Wyjściem jest używanie lubrykatów na bazie wody. Ale jak to znaleźć?

Nie zapomniałem o tym problemie: jak znaleźć ten właściwy środek? W USA czy Europie Zachodniej część firm oferują internetowy przewodnik po różnych rodzajach prezerwatyw. Pierwsza taką witryną w USA była, Condomania, która jest pionierem sprzedaży kondomów przez Internet, w odpowiedzi na kryzys spowodowany AIDS. Na stronie można znaleść takie narzędzia jak Condom Wizard - system pytań i odpowiedzi, które powinny zapoznać cię z różnorodnością kondomów znajdujących się na rynku. Condom Wizard ma swój odpowiednik w Wielkiej Brytanii, jest to proram Clever Dick, zabawne nieprawdaż? W Polsce wiodącym sprzedawcą prezerwatyw przez Internet jest sklep KoKanie.pl www.kokanie.pl. Oferuje on nie tylko prezerwatywy, ale także książki o miłości, aż po testy ciążowe. Bynajmniej nie jest to wulgarny sexshop z dużymi cenami, tylko dyskretny sklep o istnieniu którego wie połowa polaków, a o którym nikt nie mówi. Ciekawe dlaczego . A co jeżeli mnie zniechęca?

Cóż, to może się zdarzyć każdemu. Zaprzestanie gry wstępnej z partnerką i zabawa z kondomem może być naprawdę zniechęcająca i sprawiać, że mężczyźni tracą erekcję. Jeżeli tak, to wówczas działa czynnik jego zakłopotania. Być może bycie otwartą i szczerą ze swoim partnerem może być dla Ciebie dobrym wyjściem z sytuacji. Z pewnych względów niektórzy mężczyźni uważają, że zakładanie kondoma może być dla niego bardzo podniecające, zwłaszcza, jeżeli robi to ich partnerka, zwłąszcza jeżeli robi to ustami. Tylko pamiętaj by powiedzieć jej, żeby nie gryzła. Kraj obiecany kondomów

Jeszcze kilka lat temu sprzedaż kondomów towarzyszyła niezbyt udana otoczka reklamowa. Dopiero w ostatnich latach twórcy reklam zaczęli przypominać sobie, że kondomy wiążą się z seksem, a seks to przecież przyjemność.

Tak, wygląda na to, że w kwestii tej nastąpiło odrodzenie. W miejsce dość sztywnych reklam zaczęły pojawiać się nowe ekscytujące projekty, dzięki którym seks łączył się z nowymi doznaniami. Nowe kształty prezerwatyw, materiały i ich wygląd wywołuje zainteresowanie na całym niemal świecie. I bardzo dobrze, ponieważ nowe kondomy oznaczają bezpieczniejszy i głębszy seks. Moim zdaniem powinno się to jednak stać o wiele wcześniej. Kondom lateksowy został stworzony w 1840 roku i od tego czasu, w zasadzie niewiele się zmienił.

Więc poprzez całą tę rewolucję technologiczną, w chwili gdy wymyślaliśmy mikrochipy, Internet, podróże kosmiczne, nadal używaliśmy kondomów wyglądających i pakowanych identycznie jak za czasów naszych ojców. Na szczęście zaczęło się to już zmieniać około 10 lat temu, pod wpływem mocnego zagrożenia ze strony Japończyków. Na początku lat 90tych w Ameryce pojawiły się ultra cienkie, japońskie kondomy takie jak Kimono MicroThin i Clown i wywróciły one rynek światowy w zasadzie do góry nogami. Były one znacznie cieńsze, niż ich odpowiedniki i dlatego stały się bardzo popularne wśród mężczyzn i młodych chłopców, którzy chcieli czerpać więcej doznań i satysfakcji z seksu.

W odpowiedzi amerykańscy producenci wyprodukowali kondomy zapewniające skuteczność i duże bezpieczeństwo. W 1997r LifeStyles wypuścił na rynek LifeStyles Xtra Pleasure z dużą główką dla wzmocnienia efektów. W tyle nie pozostawał także Trojan, który wypuścił prezerwatywę zwaną Ultra Pleasure w 1998r. W ostatnich latach widzieliśmy znacznie więcej innowacji w dziedzinie zwiększania przyjemności z seksu. W polsce najbardziej popularnym kondomem ultra cienkim jest DUREX Ultra Thin.

Warto jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy. W roku 1995, Durex wypuścił na światowy rynek pierwszy na świecie kondom z poliuretanu, Durex - Avanti. Nie jest zaskakujące to, że kondom ten okazał się jednym z najbardziej popularnych na świecie kondomów. Ma on bardzo dużo zalet: w odróżnieniu od lateksu nie uczula, przewodzi bardzo dobrze ciepło, nie ma smaku ani też zapachu, może być używany ze wszystkimi lubrykatami na bazie oleju lub jak wolisz - bitej śmietany.
 
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-03-2007, 20:31   #2
maxikaz
Awatar maxikaz
Elite Member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 9
maxikaz jest offline  
Domyślnie
Jednak Durex rulez ;d

Mój Upload !? tylko uploaded.to !! 0 LimiTów !! 6 sec CzeKania !!
Koniec czekania na ściągnięcie pliku !!


Within Temptation FAN !
 
Odpowiedz z cytatem

Tagi
prezerwatywy

Narzędzia wątku


Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
exotica snugger fit sklep, prezerwatywy exotica snugger fit, Exotica Snugger Fit, exotica snugger fit cena, prezetwatywy najmniejsze cenaexotica snuger fit, exotica snugar fit, http://www.great-stuff.pl/123-porady/18827-prezerwatywy.html, ecotica snugger fit, contempo exotica 98 cena, exotica snugger fit wymiary, condom snugger fit jakie wymiary, exotica snugger fit pl, Exotica Snugger Fit prezerwatywa, durex exotica snugger, exotica snugger fit rozmiar, sklep exotica snugger fit, condom exotica snugger fit, "Exotica Snugger Fit" sklep, gdzie kupić exotic snuggerPowered by vBulletin®
Copyright ® 2011 vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © Great-Stuff.pl 2008 - 2019
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.


Polecane strony